Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.
De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Hoi Tamara,
Ik volg jouw instructies samen met het handboek p. 30. Ik merk iets tegenstrijdig : in het boek staat dat je vanaf de 0.5 cm lijn boven D het punt naar E moet trekken, jij doet dit vanuit het D-punt. Welke volgen we nu best ? Zou het kunnen dat je verschil in het volgende filmpje hieraan te wijten is ?
Mag je de rechterlijn hier eventueel 2 mm opschuiven naar rechts zodat je juist 2 cm toegift krijgt als je de BO controleert ?
Groetjes
Carla
Hoi Carla,
Punt D bevindt zich op de kaderlijn en dus niet op de 0.5cm hulplijn.
In het boek is dit inderdaad minder duidelijk.
Ik ga de tekening aanpassen bij de volgende druk. Bedankt om dit te laten weten.
Als het verschil 2mm bedraagt kan je de kaderlijn inderdaad verplaatsen.
Let vooral op dat je niet teveel toegift in de mouwkop krijgt.